mod_vvisit_counterTento týždeň1928

Liptov
Štvrtok, 24 Máj 2018 19:44

Deň matiek

V pondelok 14.5.2018 bola telocvičňa našej školy zaplnená do posledného miestečka. Deň matiek prišli s deťmi osláviť všetky maminky, babičky, tety, ale aj ocinovia.

Deň matiek 2018Pokračujte prehliadkou celej fotogalérie>>>

Deti zo školského klubu a škôlky sa na tento významný deň svedomito pripravovali. S radosťou odovzdali darček plný tančekov, básniček, pesničiek ,ale hlavne lásky a šťastia.

Deň matiek 2018Pokračujte prehliadkou celej fotogalérie>>>

Záver patril pánovi starostovi obce Krajné, Ing. Petrovi Kubisovi. Poďakoval sa všetkým ženám a krátky príhovor ukončil myšlienkou: „Mama je, bola a vždy bude len jedna.“

Deň matiek 2018
Pokračujte prehliadkou celej fotogalérie>>>

Oľga Zemanová, vychovávatelka ŠKD

Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.