logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes276
mod_vvisit_counterVčera491
mod_vvisit_counterTento týždeň2503
mod_vvisit_counterTento mesiac2503
mod_vvisit_counterVšetky1726188
Napísal užívateľ Administrator   
Pondelok, 30 Apríl 2018 19:25

Zápis prvákov pre školský rok 2018/19

Začiatkom apríla 2018 sa uskutočnil zápis do 1. ročníka pre školský rok 2018/19. Do našej školy sa zapísalo 19 detí. Budúci prváci sa zahrali na usilovné lienky, lietali na kvietky - na jednotlivé stanovištia a za pomoci pani učiteliek plnili rôzne úlohy. Na zápise pani učiteľky sledovali reč detí. Konkrétne sa sústredili na výslovnosť hlások , opis obrázka a recitáciu básne..

Pozornosť sa venovala aj grafomotorike, pretože, či je dieťa pravák alebo ľavák je dôležité nielen pre učiteľa, ale i rodiča. Deti musia mať osvojený správny úchop ceruzky, mali by vedieť identifikovať všetky farby a tvary, poznať číselný rad, číslice a v neposlednom rade by mali vedieť nakresliť postavu. Toto naši budúci prváci zvládli výborne Dokázali koncentrovať pozornosť na zadané úlohy a ukázali, že vedia samostatne pracovať. Za svoju usilovnosť boli odmenení medailou usilovnej lienky.

Poďakovanie za získané vedomosti patrí hlavne pani učiteľkám z materskej školy.

Zápis prvákov pre šk.rok 2018-19 Zápis prvákov pre šk.rok 2018-19
Zápis prvákov pre šk.rok 2018-19 Zápis prvákov pre šk.rok 2018-19
Zápis prvákov pre šk.rok 2018-19 Zápis prvákov pre šk.rok 2018-19
Zápis prvákov pre šk.rok 2018-19 Zápis prvákov pre šk.rok 2018-19

 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2020 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.