logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes256
mod_vvisit_counterVčera491
mod_vvisit_counterTento týždeň2483
mod_vvisit_counterTento mesiac2483
mod_vvisit_counterVšetky1726168
Napísal užívateľ Administrator   
Štvrtok, 26 Apríl 2018 20:15

Matematická olympiáda

17. marca 2018 sa uskutočnilo v Centre voľného času  v Myjave okresné kolo matematickej olympiády. Našu školu reprezentovali dve žiačky 6. ročníka – Adelka Babincová a Svetlanka Oružinská, ktoré postúpili zo školského kola. O tom, že už školské kolo bolo veľmi náročné,  svedčí fakt, že do okresného kola z celého myjavského okresu v kategórii 6. až 8 ročník postúpili len naše dve žiačky.

Matematická olympiáda

V okresnom kole dievčatá riešili tri úlohy po dobu 120 minút.  Za každú úlohu mohli získať 0 - 6 bodov. Úspešným riešiteľom okresného kola je žiak, ktorý získa 9 a viac bodov.  Našim dievčatám sa to podarilo a víťazkou okresného kola sa stala Adelka Babincová, ktorá zvíťazila rozdielom jedného bodu pred Svetlankou Oružinskou.

Blahoželáme!


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2020 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.