mod_vvisit_counterTento týždeň2040

Štvrtok, 12 Apríl 2018 19:20

Výtvarná súťaž

Žiaci primárneho vzdelávania si v marci pripomenuli 190 výročie narodenia slovenského spisovateľa  Pavla Dobšinského. Zozbieral a napísal veľa rozprávok, ktoré v súčasnosti upadajú do zabudnutia. Naši najmenší žiaci nielen čítali rozprávky, ale snažili sa ich výtvarne zobraziť . Vytvárali ilustrácie.  Prváci a druháci ilustrovali rozprávku  O perníkovej chalúpke, tretiaci a štvrtáci rozprávku Trojruža. Vo výtvarnej súťaži sme ocenili tieto práce:

1.trieda:   Erik Šagát, Kristínka Vrábelová,  Amy Myjavská,
2. trieda:  Adriana Fabianová, Šimon Lovecký, Natália Sadloňová, Viktória Vanessa Ušiaková,
3. trieda:  Diana Ďurišová, Natália Ochodnícka, Natália Kovárová
4. trieda:  Eliška Krišková,  Aneta Arbetová, Alexander Kmeť, Michal Medňanský