Štvrtok, 28 November 2013 18:45

Príďte darovať veci, ktoré nepotrebujete, alebo ich vymeňte za také, ktoré sa vám páčia. Aj vďaka Vám bude realizovaná hlavná myšlienka celej akcie -  obdarovať bez finančných nákladov, niekoho, koho máte radi. Darčeky predsa nemusia byť nové a ani drahé, pokojne to môžu byť veci získané práve na tejto akcii.

***Čo môžete darovať/vymeniť ? *** čokoľvek:

Knihy, oblečenie, CD/DVD, šperky, keramiku, hračky, nábytok, spotrebiče, športové potreby,  doplnky, vlastné výrobky, ručné práce, služby, ale i vedomosti a myšlienky, čokoľvek, čo môže iným poslúžiť.
Veci, ktoré prinesiete musia byť funkčné, zachovalé, čisté.

***Ako a kde to celé prebehne ?***

Zóna bez peňazí sa uskutoční v sobotu
7.12.2013 v čase od 14,00-18,00hod. v telocvični ZŠ s MŠ Krajné .
Veci, ktoré chcete darovať alebo vymeniť prinesiete v piatok v čase od 8,00 – 16,00 hodiny  a vystavíte ich na určenom mieste.
Pokiaľ si Vaša vec nenájde nového majiteľa, môžete si ju vziať domov .

***PROGRAM***
V rámci zóny bez peňazí na Vás nebudú čakať iba pekné veci ale aj milí ľudia a príjemná atmosféra.
Tešíme sa na Vás .