logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes537
mod_vvisit_counterVčera1119
mod_vvisit_counterTento týždeň537
mod_vvisit_counterTento mesiac14391
mod_vvisit_counterVšetky2657913
Napísal užívateľ Administrator   
Streda, 20 Marec 2024 21:59

Návšteva knižnice v Piešťanoch

Pri príležitosti Mesiaca knihy sa dňa 15. marca 2024 deti z materskej školy, prváci a druháci, zúčastnili bábkového divadelného predstavenia v Mestskej knižnici v Piešťanoch. Divadelné predstavenie bolo o tom, že niekedy sa vďaka mlieku nielen žalúdok, ale aj zlé na dobré obráti.

Návšteva knižnice v Piešťanoch

Rozprávka sa volala RozKrávka a v knižnici nám ju zahrali bábkoherci z divadla PIKI. Vedeli ste o tom, že v rozprávkovom svete žijú okrem troch kozliatok a troch prasiatok aj tri teliatka? Myslím, že nie. My sme sa však takejto rozprávky zúčastnili.

Návšteva knižnice v PiešťanochNávšteva knižnice v Piešťanoch

Dozvedeli sme sa, kto zachránil kozliatka z vlkovho brucha, alebo aj kto pomohol prasiatku postaviť pevný murovaný domček. Veselými pesničkami, ktoré zneli počas rozprávky, sa stal celý príbeh pútavejším.


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2024 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!