Štvrtok, 30 Marec 2023 19:16

Na školskom karnevale

„Čo je tu dnes veľký bál? A či dáky karneval? Sprievod masiek krúži v kruhu, jedna maska strieda druhú...“ Takto presne to vyzeralo aj na našom februárovom karnevale. Ocitli sme sa v rozprávkovom svete princezien, víl, strašidiel a zvieratiek.

Viac fotografických
záberov z karnevalu kliknite  >>
Školský karneval

Na karnevalovú párty prišiel aj Harry Potter s Hermionou, Mimoni, strigy, bojovníci, sestričky, Pat a Mat, indiáni .... Nielen tanec, ale aj kopec hier a súťaží odmenených sladkými cenami, vyčarili na tváričkách detí úsmev a radosť....

Tak o rok zase v krajine zázrakov.

Oľga Zemanová