Streda, 15 Február 2023 22:16

EXPERT GENIALITY SHOW

Expert geniality show

30. novembra 2022 sa uskutočnil 15. ročník celoslovenskej vedomostnej súťaže pre žiakov 5. – 9. ročníka ZŠ. Z našej školy sa do súťaže zapojili 4 žiaci, ktorí dosiahli nasledovné výsledky:

Běla Halašová (5. ročník) súťažila v témach Ako funguje svet a Päť jazykov kultúry. V obidvoch témach získala titul TOP EXPERT (umiestnila sa v prvej štvrtine výsledkovej listiny).

Samuel Egreši (5. ročník) získal titul TOP EXPERT v téme Ako funguje svet.

Tomáš Lančarič (5. ročník) nezískal síce titul TOP EXPERT, ale v téme Ako funguje svet predbehol vo výsledkovej listine 59% svojich rovesníkov.

Alexander Kmeť (9. ročník) sa stal TOP EXPERTOM v téme Tajomstvá prírody a v tejto kategórii obsadil krásne 13. miesto.

Po sčítaní výsledkov z obidvoch súťažných tém najlepšie umiestnenie z našich žiakov dosiahla Běla Halašová ( 48. miesto).