Sobota, 19 Marec 2022 16:33

Úspešní v súťaži VŠETKOVEDKO

Vševedko

Dňa 30. 11. 2021 sa žiaci 2., 3. a 4. ročníka zúčastnili celoslovenskej súťaže  Všetkovedko. Bola to súťaž pre bystré hlavičky, v ktorej deti vypracovávali úlohy zo slovenského jazyka, matematiky, prírodovedy alebo prvouky, z vlastivedy, anglického jazyka a dokonca niektoré úlohy boli z výtvarnej aj hudobnej výchovy. Takže deti museli mať všeobecný rozhľad.

Na prelome februára a marca sa deti dočkali ocenení, ktoré im poslali tvorcovia tejto súťaže, členovia spoločnosti Talentída. Úspešní riešitelia dostali diplom Všetkovedko a k nemu aj darček: malú loptičku glóbus alebo batôžtek a ceruzku. Najúspešnejšia riešiteľka 3. ročníka bola ocenená aj veľkou encyklopédiou. A ostatní riešitelia dostali diplom Všetkovedkov učeň a ceruzku. Tu sú už úspechy našich detí (počet bodov je v rámci celého Slovenska):

2. ročník:
1. miesto: Adamko Pyšný –  6. miesto na Slovensku - titul: Všetkovedko

3. ročník:
1. miesto: Eliška Illová–191 bodov,  9. miesto na Slovensku - titul: Všetkovedko
2. miesto:  Kristínka Boorová – 161 bodov – titul: Všetkovedko, Lucka Lančaričová – 161 bodov - titul: Všetkovedko, Janko Gašparík – 161 bodov - titul: Všetkovedko
3. miesto:  Eliška Bieliková – 149 bodov – titul: Všetkovedko

4. ročník: