Štvrtok, 11 Február 2010 15:59

Karneval v škole

Dňa 11. februára 2010 presne o 13,00 naša škola ožila rôznymi strigami, čarodejnicami, princeznami, bojovníkmi a podobne. Žiaci sa stretli v telocvični základnej školy, aby ukázali, aké si vedia pripraviť masky a ako vedia zaujať svojimi nápadmi a predstavivosťou. Najskôr sa predviedli prechádzkou po telocvični a potom mohli ukázať aj niečo zo svojej šikovnosti v súťažiach, ktoré pre nich pripravili panie vychovávateľky. Každý, kto chcel, súťažil v skoku cez švihadlo, skákal s loptou medzi nohami alebo skúšal nafúknuť balón čo najrýchlejšie. Všetci súťažiaci boli odmenení. Po súťažiach nasledovalo vyhodnotenie masiek. Nebolo ľahké vybrať tie najlepšie. Všetky boli nápadité a bolo vidieť, že si s nimi žiaci, alebo pri tých menších, ich rodičia, dali veľa práce. Nakoniec sme 10 najlepších odmenili sladkosťami. Všetky ostatné masky dostali menšie sladké odmeny. Po vyhodnotení sa žiaci venovali voľnej zábave.

karneval

Viacej obrázkov môžete pozrieť v galérii školských podujatí.