logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes63
mod_vvisit_counterVčera549
mod_vvisit_counterTento týždeň1073
mod_vvisit_counterTento mesiac7086
mod_vvisit_counterVšetky1487091

ŠKOLSKÝ ŠPECIÁLNY PEDAGÓG

Základné informácie

POZNÁVAME SLOVENSKO

Informácie o projekte
Kysuce
Orava
Liptov
Napísal užívateľ Administrator   
Streda, 24 Január 2018 12:25

Jill Mansellová:
Srdcu nerozkážeš

Jill Mansellová: Srdcu nerozkážeš

Táto kniha je o Sophie Wellsovej, ktorá sa živí profesionálnym fotením. Ako mladá si zažila peklo, pretože si vzala za muža Tea, ktorému zomrela mama. On ju začal biť a začal brať drogy. Potom odišiel a Sophie ho nevedela nájsť. Kvôli tomuto Sophie nevedela nadviazať novú známosť. V Cornwalle pracovala pre známu hotelierku. Tam sa zoznámila s jej synovcom Joshom. Sophie sa mu veľmi páčila, ale ona sa bála znova zamilovať. A stále hľadala svojho muža Tea. Joshovi sa podarilo nájsť Tea, ten sa ku všetkému priznal. Na konci knihy sa dozviete, či sa Sophie a Josh do seba zamilujú.

Magdaléna Knapová, 9. roč.


backNaspäť

Aktualizované: Streda, 24 Január 2018 12:55
 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.