logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes64
mod_vvisit_counterVčera549
mod_vvisit_counterTento týždeň1074
mod_vvisit_counterTento mesiac7087
mod_vvisit_counterVšetky1487093

ŠKOLSKÝ ŠPECIÁLNY PEDAGÓG

Základné informácie

POZNÁVAME SLOVENSKO

Informácie o projekte
Kysuce
Orava
Liptov
Napísal užívateľ Administrator   
Streda, 24 Január 2018 12:12

Zuzana Štelbaská:
14-roční

Zuzana Štelbaská: 14-roční

Je to knižka o piatich štrnásť ročných deťoch, ktoré žijú v rôznych  obdobiach. Prvý príbeh je o dievčati menom Milota, ale všetci jej hovoria Lota. Má veľmi zaujímavý problém, a to taký, že ju trápia vyrážky. Ale zapletie sa do toho aj niečo iné. Čo, to  zistíte až keď  si jej príbeh prečítate. Druhý príbeh je o dievčati menom Juna a tento príbeh sa odohráva ešte pred naším letopočtom. Toto dievča má dohodnutú svadbu s chlapcom, ktorého ešte nepozná. Gregor z tretieho príbehu  je chlapec, ktorý spoznal podľa neho svoju pravú lásku. Predposledný príbeh sa volá Želka. Tento príbeh sa odohráva cez 2.svetovú vojnu a Želkin otec je vo veľmi vážnej situácii . Posledný príbeh je znova o chlapcovi menom Cyril. Tento chlapec vedel  zistiť PIN kód kreditnej kartičky pomocou  toho, že zobďaleč sledoval pohyby vašej ruky pri jeho zadávaní.  A jedného dňa to so svojím kamarátom Matejom zneužijú.

Nikoleta Vajkúnyová, 7. roč.


backNaspäť

Aktualizované: Streda, 24 Január 2018 12:56
 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.