logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes63
mod_vvisit_counterVčera549
mod_vvisit_counterTento týždeň1073
mod_vvisit_counterTento mesiac7086
mod_vvisit_counterVšetky1487092

ŠKOLSKÝ ŠPECIÁLNY PEDAGÓG

Základné informácie

POZNÁVAME SLOVENSKO

Informácie o projekte
Kysuce
Orava
Liptov
Napísal užívateľ Administrator   
Streda, 24 Január 2018 12:07

Miroslava Varáčková:
Drž ma, keď padám

Miroslava Varáčková: Drž ma, keď padám

Kniha „Drž ma, keď padám“ je o troch súrodencoch, ktorí majú len otca. Lenže je tyran, alkoholik a gambler. Jeho deti sú mu doslova ,,ukradnuté“. Kaťa s Ondrejom sa snažia malej Zuzke zabezpečiť aspoň základné veci pre život. Pred sociálkou a učiteľmi zatajujú pravdu. Lenže potom príde Katkina známosť a otcovo týranie sa len zhorší. Je to Marek, kamarát z detstva. Postupne sa do seba zaľúbia. Vydrží im to vôbec? A k tomu ešte Ondro začal ,,zázračne“ zarábať veľa peňazí. Katka vedela, že v tom niečo je. Odkiaľ ich vlastne berie?

Klára Gablechová, 9. roč.


backNaspäť

Aktualizované: Streda, 24 Január 2018 12:56
 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.