POZNÁVAME SLOVENSKO

Miroslava Varáčková:
Drž ma, keď padám

Miroslava Varáčková: Drž ma, keď padám

Kniha „Drž ma, keď padám“ je o troch súrodencoch, ktorí majú len otca. Lenže je tyran, alkoholik a gambler. Jeho deti sú mu doslova ,,ukradnuté“. Kaťa s Ondrejom sa snažia malej Zuzke zabezpečiť aspoň základné veci pre život. Pred sociálkou a učiteľmi zatajujú pravdu. Lenže potom príde Katkina známosť a otcovo týranie sa len zhorší. Je to Marek, kamarát z detstva. Postupne sa do seba zaľúbia. Vydrží im to vôbec? A k tomu ešte Ondro začal ,,zázračne“ zarábať veľa peňazí. Katka vedela, že v tom niečo je. Odkiaľ ich vlastne berie?

Klára Gablechová, 9. roč.

backNaspäť

Aktualizované: Streda, 24 Január 2018 12:56

Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.