logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes64
mod_vvisit_counterVčera549
mod_vvisit_counterTento týždeň1074
mod_vvisit_counterTento mesiac7087
mod_vvisit_counterVšetky1487093

ŠKOLSKÝ ŠPECIÁLNY PEDAGÓG

Základné informácie

POZNÁVAME SLOVENSKO

Informácie o projekte
Kysuce
Orava
Liptov
Napísal užívateľ Administrator   
Utorok, 09 Január 2018 09:16

Sita Brahmachari:
Jazmínové nebo

Sita Brahmachari: Jazmínové nebo

Mira po smrti svojho dedka doktora Bimala túži spoznať svoju rodinu z Indie. Pred odchodom do Indie ukradne mame listy, ktoré si písala  so sesternicou Aňdžalí. Mira sa stretne na letisku s dedkovým kamarátom. Zároveň sa jej stratí kufor. Sesternica Prijá jej ukáže svoj domov, ale aj život v Kalkate. Zatiaľ Mira stále nosí náramok artičoky. Keď si prečíta listy, ktoré ukradla mame, zistí, že keď bola mama na návšteve, urobila s Aňdžalí niečo zlé, ale čo, to sa v listoch nepíše. Prečo mama s rodinou prestali potom navštevovať Kalkatu? Dozviete  sa v tejto knihe.

Viktória Kovárová, 7. roč.


backNaspäť

Aktualizované: Utorok, 09 Január 2018 10:15
 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.