logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes64
mod_vvisit_counterVčera549
mod_vvisit_counterTento týždeň1074
mod_vvisit_counterTento mesiac7087
mod_vvisit_counterVšetky1487093

ŠKOLSKÝ ŠPECIÁLNY PEDAGÓG

Základné informácie

POZNÁVAME SLOVENSKO

Informácie o projekte
Kysuce
Orava
Liptov
Napísal užívateľ Administrator   
Utorok, 09 Január 2018 09:11

David Walliams:
Chalan v sukni

David Walliams: Chalan v sukni

Táto kniha je o chalanovi menom Denis. Denisovi po letných prázdninách odišla mama. Jeho oco po maminom odchode zakázal: objímať sa, hovoriť o mame a plakať. Denis každý večer plakal, ale potichu, aby ho nepočul jeho brat John. Raz ho kamarát prišiel zavolať na štvrťfinále, keď mal veľkú nádchu. Štvrťfinále vyhrali. Jedného dňa si išiel Denis kúpiť časopis Vogue. Keď ho rozbalil, tak sa mu strašne páčili stránky a krásne namaľované a oblečené ženy. Bol to jeho obľúbený časopis. Denis sa zaujímal o ženské šaty a oblečenie. Preto si kúpil ten časopis. Oco mu ho na druhý deň zahodil do koša. Keď chlapci v škole cez obednú prestávku hrali na školskom ihrisku futbal, loptu omylom kopli do okna riaditeľa. Zakázal hrať všetky loptové hry a Denisa nechal po škole. A čo sa stane ďalej sa dočítate v tejto knihe.

Viktória Mramúchová, 7. ročník


backNaspäť

Aktualizované: Utorok, 09 Január 2018 10:15
 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.