POZNÁVAME SLOVENSKO

Hrvoje Kovačevič
Dobrodružstvo počítačového  hekera

Hrvoje Kovacevič: Dobrodružstvá počítačového hekera

Vito je chlapec, ktorý rád hráva hry a preto si hovorí počítačový heker. Jeho otec je Zvonko Šimíc, ktorý v 15.narodeninách dostal od otca  čiernu skrinku, ktorá nefungovala a kvôli nej vznikali nezhody medzi nimi.
Keď Vito našiel na povale čiernu skrinku, išiel na druhý deń za dospelým kamarátom Benom, ktorý to skúšal opraviť, ale neúspešne. Vita pred školou čakali kriminálnici, ktorí chceli čiernu skrinku. Či ju získajú a aké sú hranice počítačových hier sa dozvedete, keď si prečítate túto knihu.

Michal Batka,7.ročník

backNaspäť

Aktualizované: Utorok, 09 Január 2018 10:15

Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.