logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes85
mod_vvisit_counterVčera549
mod_vvisit_counterTento týždeň1095
mod_vvisit_counterTento mesiac7108
mod_vvisit_counterVšetky1487114

ŠKOLSKÝ ŠPECIÁLNY PEDAGÓG

Základné informácie

POZNÁVAME SLOVENSKO

Informácie o projekte
Kysuce
Orava
Liptov
Napísal užívateľ Administrator   
Utorok, 09 Január 2018 08:49

Sita Brahmachari:
Artičokové srdcia

Sita Brahmachari: Artičokové srdcia

Dvanásťročná Mira má veľmi tichý hlas, ale zato hlasný smiech. Mira sa spolu so svojou najlepšou kamarátkou Millie prihlási na krúžok tvorivého písania. Ich učiteľka sa volá Pat Printová a dáva im veľmi dobré rady do života. V krúžku stretne Mira chlapca, ktorý sa jej hneď zapáči. Jej babka, ktorá sa snaží zomrieť, ju má stále rada. Mira s babkou zažije veľa príjemných i nepríjemných chvíľ. Babku odvezú do hospicu, kde sa zistí, že má vážnu rakovinu prsníka. Zomrie babka v hospici, alebo ju odvezú domov a nezomrie?

Adriana Miháliková, 7. roč.


backNaspäť

Aktualizované: Utorok, 09 Január 2018 10:16
 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.