mod_vvisit_counterDnes1944

Anika Pastoreková:
Stretla som Ťa v Paríži

Anita Pastoreková: Stretla som Ťa v Paríži

Dievčenský román, ktorý obsahuje lásku, smútok, alkohol, trápenie, sklamanie, smrť...
Sandra, ktorá žije neďaleko Bratislavy, zažíva smútok po rozchode s priateľom, ktorý odišiel do Nemecka. Sandra sa už ďalej nemieni trápiť, a tak sa rozhodne ísť na výlet do Paríža so sesternicou Ritou. Spozná tam chlapca, ktorý ju znova urobí šťastnou. No neplánovane sa vráti jej bývalý z Nemecka, do toho sa ešte pridajú aj jej komplikované vzťahy so sesternicou a Sandra má pochybnosti ako ďalej. Prečítajte si túto knihu a dozviete sa, ako to Sandra všetko prekonala, a aké udalosti sa medzitým udiali .

Emma Kubišová

backNaspäť