Streda, 21 September 2016 18:27

Ava Dellairová
Listy do neba

A.Dellairová: Listy do neba

Táto kniha sa mi páčila, bola o dievčati Lauren, ktorému sa zmenil život , keď jej zomrela sestra. Volala sa May. Raz na hodine angličtiny im pani učiteľka rozkázala napísať list niekomu, kto už nežije. Ona si vybrala Kurta Cobaina, idol svojej sestry. A takto začala plniť svoj zápisník listami nežijúcim osobnostiam. No ani jeden neodovzdala. V škole bol chlapec Sky, ktorý sa jej veľmi páčil. Sky sa s Lauren zblížil a priznal sa jej , že poznal jej mŕtvu sestru. Nebola taká dokonalá, ako si Lauren myslela, aj May mala svoje chyby. No Lauren to nedokázala pochopiť. Stále brala May ako svoj idol a bohyňu.

Magdaléna Knapová

backNaspäť