Pondelok, 29 Jún 2009 21:14

Olympijský festival detí a mládeže v ZŠsMŠ Krajné

V pondelok 29.júna 2009 sa na ihrisku TJ Slovan Krajné uskutočnil Olympijský festival detí a mládeže, ktorého sa zúčastnili deti a žiaci našej základnej a materskej školy. Súťažili v tradičných olympijských disciplínach - šprint na 100 metrov, skok do diaľky z miesta, beh na 400m a 1km, ale aj v neolympijských disciplínach - hod granátom, tenisovou loptičkou a kriketovou loptou, preskok cez olympijské kruhy, zahrali si malý futbal. Na tomto 4-hodinovom športovom podujatí vládol súťaživý duch a skvelá olympijská atmosféra, súťažiaci bojovali v rámci fair play a tí z najlepších boli ocenení diplomami a "olympijskými" medailami, ktoré si víťazi prevzali od hlavnej rozhodkyne pani učiteľky Zlaty Tomkovej.

Viac fotografií z tohto športového podujatia onedlho zverejníme v Galerii školských podujatí ...