Štvrtok, 02 November 2023 20:01

Hvezdáreň a Vlastivedné múzeum Hlohovec

„Je lepšie raz zažiť ako stokrát počuť.“

Týmto výrokom sa v našej škole snažíme veľmi často riadiť. Preto sa vo štvrtok 26.10.2023 nabalili žiaci tretieho a štvrtého ročníka a spoločne s pani učiteľkami vyrazili objavovať a spoznávať vesmír do Hvezdárne v Hlohovci. Čakali nás fantastické prekvapenia, pozorovanie Slnka, hviezd, súhvezdí a planét.

Hviezdareň Hlohovec Hviezdareň Hlohovec Hviezdáreň Hlohovec

Objavovanie pokračovalo vo Vlastivednom múzeu v Hlohovci. Tu sme nahliadli do zvieracej ríše, histórie odievania aj spôsobu života ľudí v dávnej minulosti. Spokojní a obohatení o nové zážitky sme sa vrátili domov.

Veríme, že si každý odniesol príjemné zážitky.

p. uč. 3. a 4. ročníka