logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1980
mod_vvisit_counterVčera11226
mod_vvisit_counterTento týždeň1980
mod_vvisit_counterTento mesiac100000
mod_vvisit_counterVšetky2927028
Napísal užívateľ Administrator   
Štvrtok, 20 Apríl 2023 20:53

Zvierací svet hravou linkou

Zvierací svet hravou linkou

V utorok 18. apríla 2023 popoludní sa žiaci 3. ročníka a päť dievčat zo 4. ročníka zúčastnili tvorivého výtvarného workshopu, ktorý bol venovaný otvoreniu výstavy ilustrátorky Petry Štefankovej. Jej tvorba je ukážkou digitálnych kresieb na tablete, hrou grafickej geometrie a jednoduchej ornamentálnej linky v jedinečnom rukopise.

Zvierací svet hravou linkouZvierací svet hravou linkouZvierací svet hravou linkouZvierací svet hravou linkouZvierací svet hravou linkouZvierací svet hravou linkouZvierací svet hravou linkouZvierací svet hravou linkouZvierací svet hravou linkouZvierací svet hravou linkouZvierací svet hravou linkouZvierací svet hravou linkouZvierací svet hravou linkouZvierací svet hravou linkouZvierací svet hravou linkouZvierací svet hravou linkou

Výstava zahŕňala aj ilustrácie z kníh Moje malé more a Neberte mi sny. Naše deti si vyskúšali kresbu netradičným spôsobom. Za kresbičky boli odmenení knihou pani ilustrátorky. Bolo to zaujímavé popoludnie a vďaka aktivitám knižnice v Piešťanoch sa aj naše deti majú možnosť zoznámiť so zaujímavými osobnosťami.

p. uč. Karliková, Vydarená


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2024 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!