logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1707
mod_vvisit_counterVčera11226
mod_vvisit_counterTento týždeň1707
mod_vvisit_counterTento mesiac100001
mod_vvisit_counterVšetky2926754
Napísal užívateľ Administrator   
Piatok, 14 Apríl 2023 19:57

Veľkonočné zvyky a tradície s tretiakmi

Kto by sedel v školskej lavici, keď sme mali možnosť spoznávať veľkonočné zvyky a tradície  priamo v praxi. Tretiakom sa spolu s pani učiteľkami podarilo navštíviť veľkonočnú výstavu v Kultúrnom dome Samka Dudíka v Myjave. Deti si mohli odniesť veľa nápadov a inšpirácií. Ďalšie naše kroky smerovali na Gazdovský dvor v Turej Lúke, kde sme si všetci užili veľkonočnú atmosféru. Skvelý zážitok! Tešíme sa na návštevu počas sviatkov opäť o rok.

Veľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradícieVeľkonočné zvyky a tradície

P. uč. Vydarená


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2024 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!