logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes220
mod_vvisit_counterVčera451
mod_vvisit_counterTento týždeň2406
mod_vvisit_counterTento mesiac8750
mod_vvisit_counterVšetky1626606

ŠKOLSKÝ ŠPECIÁLNY PEDAGÓG

Základné informácie
Napísal užívateľ Administrator   
Pondelok, 10 Jún 2019 20:08

Martin Vopěnka:
Spiace mesto

Martin Vopěnka: Spiace mesto

Tento príbeh je o Krištofovi, Samuelovi, Eme a Kristíne. Boli to súrodenci. Keď v jedno ráno vstali, zistili, že ich rodičia ešte spia a nebolo ich možné zobudiť. Následne počuli v rádiu, že podobne je to so všetkými rodičmi v meste. Zobudili sa iba deti a bezdetní ľudia. Tak sa museli súrodenci postarať sami o seba, čo nebolo vôbec jednoduché. Museli si zháňať potraviny, míňali sa im peniaze... V meste im na každom kroku hrozilo nebezpečenstvo. Stretli veľa zlých ľudí, ktorí im chceli ublížiť, okradnúť ich. Raz sa im jeden pán ponúkol, že Samka zoberie do školy. Ale Samko do školy neprišiel a súrodenci po ňom začali pátrať. Zistili, že ho zverili obchodníkovi s deťmi.
Ak chcete vedieť, či ho súrodenci nájdu, a či sa ich rodičia prebudia zo záhadného spánku, prečítajte si túto dobrodružnú fantasy knihu.

Benjamín Kollár, 8.ročník


backNaspäť

 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2019 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.