Pondelok, 10 Jún 2019 19:24

Thomas Brezina:
Tigrí Tím - Fantóm z Benátok

Thomas Brezina: Tigrí Tím -  Fantóm z Benátok

Jedného dňa sa Beátini rodičia rozhodli, že pôjdu na dovolenku. Beáta si pozvala svojich najlepších kamarátov. Keď dorazili do Benátok, ubytovali sa v hoteli na Námestí sv. Marka.
Jedného dňa išli Beáta a jej kamaráti do opustenej časti mesta a začuli čľapotanie vody. Bol to zamaskovaný muž s veľkou čiernou gondolou. Tak ho začali tajne prenasledovať a asi po 15 minútach prenasledovania spadol na hlavu zamaskovaného gondoliéra zo strechy veľký kameň. Gondoliér si myslel, že ho zhodili traja kamaráti, ktorých zazrel, a začal ich prenasledovať ...

Michal Medňanský, 5. ročník

backNaspäť