logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes125
mod_vvisit_counterVčera436
mod_vvisit_counterTento týždeň1984
mod_vvisit_counterTento mesiac7126
mod_vvisit_counterVšetky1569915

ŠKOLSKÝ ŠPECIÁLNY PEDAGÓG

Základné informácie

POZNÁVAME SLOVENSKO

Informácie o projekte
Kysuce
Orava
Liptov
Napísal užívateľ Administrator   
Pondelok, 05 November 2018 13:49

Petr Heteša: Zajatci Minecraftu

Petr Heteša: Zajatci Minecraftu

Kamaráti sa stretli u Davida. Chlapci hrali Minecraft na počítači a dievčatá sa rozprávali. Vonku nastala búrka a Nela išla na záchod. Keď prišla, nikto nebol v obývačke. Neskôr sa pozrela na monitor a tam uvidela svojich kamarátov v Minecrafte. Nela zavolala svojim ďalším kamarátom, že potrebuje pomoc. Keď prišli a videli na monitore kamarátov, čudovali sa,  ako sa to mohlo stať. Tak začína záchranná akcia Davida, Lukáša a Zuzky. A či ich endermani zabijú, alebo ich Davidova mega mačka Aimee roztrhá, zistíte v tejto super napínavej knihe Zajatci Minecraftu.

Michal Batka, 8.ročník


backNaspäť

 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2019 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.