mod_vvisit_counterTento mesiac19832
Štvrtok, 22 September 2016 19:01

Dobrý deň, milí čitatelia!

Po príjemnom letnom leňošení sa Vám opäť hlásime s aktualitami z našej triedy. Minulý rok sme sa učili, ako sa stať žiakmi v prvej triede. Nebolo to veru ani trochu ľahké! To môžeme všetci potvrdiť. Pani učiteľky nás učili, ako si vytvárať priateľstvá, riešiť problémy, pokojne sedieť, počúvať  i zodpovedne pracovať na vyučovaní. Ale dnes sa môžeme pochváliť, že sme už veľkí DRUHÁCI. V laviciach nás sedí 19 a patrí k nám i Matyáško, ktorý navštevuje školu v Slovinsku. V druhej triede naše zážitky vypočuje a starosti pomôže vyriešiť triedna p. uč. Vydarená.

Spoločná fotka druhákov

A čo nás čaká v druhej triede? Niečo nám už naša pani učiteľka prezradila. Povedala nám, že získame veľa nových vedomostí, zapojíme sa do súťaží, objavíme nové miesta na výletoch, exkurziách, statočnosť a odvahu si precvičíme v letnej škole v  prírode.
A to nie je všetko! No nemožno na úvod odhaliť veľa. Musíme sa predsa aj na niečo tešiť.  Ak budete počas tohto školského roku čítať DRUHÁCKE AKTUALITY, dozviete sa určite viac.

Druháci