mod_vvisit_counterVčera1994
mod_vvisit_counterTento mesiac20766
Štvrtok, 20 Október 2016 12:46

Návšteva Mestskej knižnice Myjava

V pondelok 17. 10. si žiaci prvého a druhého ročníka spestrili vyučovanie návštevou Mestskej knižnice v Myjave. Privítala nás milá pani knihovníčka. Mala pre nás pripravené krátke rozprávanie o pravidlách správania sa v knižnici. Žiaci mohli zistiť ako sa stať čitateľom. Ako môžu získať čitateľský preukaz. Ako si knihu vybrať i požičať. Rozprávanie bolo spestrené čítaním knihy Danka a Janka. Na záver si väčšie deti vybrali knihy a v čitateľskom kútiku si čítali.

Návšteva Mestskej knižnice Myjava Návšteva Mestskej knižnice Myjava

Malá rada pre rodičov.  Je dôležité si uvedomiť,  že žiak sa nestáva čitateľom vtedy, keď knihu iba prelistuje a odloží späť do poličky. Mal by si ju aj prečítať. Ak to ešte dobre nevie, pomáha mu dospelý. Touto cestou by som rada poprosila hlavne rodičov, aby so svojimi deťmi zavítali do knižnice v obci či meste. Deti to určite s radosťou privítajú ako príjemnú zmenu programu.

p. uč. V. Vydarená

Aktualizované: Štvrtok, 20 Október 2016 13:01