Piatok, 22 Január 2021 16:44

Darujte škole 2% zo zaplatenej dane

Milí rodičia a priatelia školy!

Rok 2020 bol pre všetkých náročný, zložitý, poznačený zmenami v spoločnosti, mnohých zastihli problémy týkajúce sa zdravotného stavu, finančné starosti spôsobené stratou zamestnania alebo znížením príjmov.Veríme však, že aj napriek týmto ťažkostiam nám zostanete naklonení a v roku 2021 nám prispejete „svojou troškou do mlyna“ peniazmi z  Vašich zaplatených daní – aspoň tými 2 %.

Podľa zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov môžete ako platiteľ dane z príjmu rozhodnúť, kam pôjdu 2% Vami zaplatených daní. Záleží len na Vás, či pôjdu do štátneho rozpočtu alebo nimi podporíte občianske združenie, konkrétne Rodičovské združenie pri ZŠ Krajné . Získané finančné prostriedky sú čerpané na rozvoj vzdelávania a športu v našej škole.
Vopred Vám ďakujeme za Vami prejavenú priazeň.

Tlačivo na stiahnutie tu

Ako poukázať 2% ?

do 31. marca 2021

Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (FO), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami - Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania.

do 30. apríla 2021

Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane).

Údaje o príjmateľovi :

Obchodné meno : Rodičovské združenie pri ZŠ

Sídlo : Krajné 173

Právna forma : Občianske združenie

IČO : 173196170326

Streda, 06 Január 2021 15:29

Vážení rodičia!

Riaditeľ školy oznamuje, že po dohode so zriaďovateľom školy všetky školské zariadenia od 11.01.2021 zostávajú zatvorené do odvolania. Pri zaradení MŠ, ZŠ, ŠKD a ŠJ do prevádzky budeme postupovať podľa doporučení ministerstva školstva, ÚVZ a podľa aktuálnej epidemiologickej situácie. Z dôvodu zabezpečenia ochrany zdravia a bezpečného prostredia predbežne plánujeme otvoriť súčasne všetky zariadenia dňa 25.01.2021 po pretestovaní žiakov, rodičov a zamestnancov školy. V tomto čase rodičia môžu čerpať pandemickú OČR a v ďalšom týždni ospravedlniť dieťa na 5 pracovných dní bez návštevy lekára. Do otvorenia školy bude v ZŠ prebiehať dištančné vzdelávanie.

Prosím o sledovanie webových stránok školy, kde nájdete aktuálne informácie k otvoreniu prevádzok.

Milan Medveď

Utorok, 29 December 2020 14:33

BLAHOŽELÁME

Aká bude Európa 2021

Žiačky druhého ročníka Natálka Ochodnická, Eliška BIeliková, Lucka Lančaričová, Melánka Mozoláková a Danka Kucharovicová sa zapojili do výtvarnej súťaže: Aká bude Európa 2021, ktorú každoročne vyhlasuje Informačné centrum Europe Direct Senica.

Všetky dievčatá vytvorili zaujímavé výtvarné práce. Ocenená bola výtvarná práca Lucky Lančaričovej.

Diplom zo súťaže

Ľubica Karliková

Pondelok, 14 December 2020 17:05

Anjeli pre ZOS Adonis

Všetci radi dostávame darčeky, no šťastných nás urobí, keď ich rozdávame. Druhý adventný týždeň sme v školskom klube tvorili, lepili a strihali. A výsledok? 85 anjelikov odletelo k babičkám a deduškom do Zariadenia opatrovateľskej služby Adonis v Krajnom.

Anjeli pre ZOS Adonis Anjeli pre ZOS Adonis

Aj vďaka nám budú mať veselšie Vianoce.

anjeli pre adonis2

Oľga Zemanová

Streda, 02 December 2020 19:54

Sánkarské preteky v 1. triede môžu začať...

Prvácka sánkovačka

Oľga Zemanová

Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.