Utorok, 03 Apríl 2018 21:36

Jo Nesbo:
Prdiprášok doktora Proktora

Jo Nesbo: Prdiprášok doktora Proktora

Na začiatku sa stretávame s jedným z hlavných hrdinov, a to s Bulem. Je to mladý chlapec, ktorý je veľký asi ako trpaslík. Nasťahovali sa spolu s mamou do nórskeho mesta  Oslo. Našiel si tam hneď kamarátku menom Lisa. Tej ukázal trúbku, na ktorej hral. Stretol doktora Proktora a ten ho zavolal, aby s ním išiel na jeho pozemok prvýkrát vyskúšať jeho nový vynález – prdiprášok. Pri prvom testovaní zistili, že to je anti-prdiprášok, ale neskôr sa potvrdilo, že sa zmýlili. Nebol to anti-prdiprášok, ale prdiprášok, ktorý s malinovkou spravil silnú reakciu .

Akú reakciu a čo zistili pri ďalších pokusoch, sa môžete dozvedieť v tejto knihe.

Adam Lacko, 7. ročník

backNaspäť