Utorok, 03 Apríl 2018 21:31

Holly Smalová:
Rebelka

Holly Smalová: Rebelka

Jedného dňa sa hlavná hrdinka Harriet zobudila na zvonenie zvončeka. Otvorila a vo dverách stál poštár. Myslela si, že jej prišiel balíček od jej frajera Nicka. No zmýlila sa, bol to list od jej babky. V liste sa písalo, nech si užijú dobrodružstvo, ktoré budú následne zažívať. Harriet nepochopila babkine slová, a tak sa spýtala mamy, čo to znamená. Otec s matkou jej oznámili, že sa musia odsťahovať do New Yorku. Harriet sa tešila, že bude bývať vo veľkom meste a navštevovať pamiatky. Lenže keď jej hovorili rodičia o New Yorku, mysleli tým malé mesto vzdialené asi  dve hodiny od toho slávneho New Yorku. Harriet to  zistila, až keď prišli na miesto. Bola sklamaná ? A ako to všetko dopadlo? Dozviete sa v tejto knihe.

Aneta Michalidesová, 7.trieda

backNaspäť