Utorok, 03 Apríl 2018 21:16

Toňa Revajová:
Denník Majky z Majáka

Toňa Revajová:  Denník Majky z Majáka

Majka dostala od ocka zelený zošit. Nevedela, čo s ním spraviť. Rozhodla sa, že si do toho zošita zapíše všetko, čo zažila a takisto aj svoj vlastný názor na iných ľudí. Myslela si, že keď si to zapíše, tak nezabudne. A pomyslela si, že z denníkov sa stávajú slávne knihy. Majka mala rada aj divadlo. Do jedného divadla menom Maják sa aj prihlásila. Chcete vedieť, či ju do toho divadla prijali?  Dozviete sa to v tejto knihe plnej zážitkov zo života súčasných tínedžerov.

Viktória Mramúchová, 7. ročník

backNaspäť