mod_vvisit_counterDnes2012

Sita Brahmachari:
Červené lístie

Sita Brahmachari: Červené lístie

Kniha je o dievčine menom Aisha, ktorá pochádza zo Somálska. Kvôli zlým podmienkam  musela  spolu s rodičmi odcestovať. Lenže jej rodičia sa stratili a ona sa ocitla v detskom domove.  Odtiaľ si ju zobrala opatrovateľka menom Liliana, ale ona ju nazývala Lili. Starala sa o ňu od desiatich rokov. Teraz má  Aisha dvanásť a medzitým si s Lili vybudovala silný vzťah. No jedného dňa Lili zistila, že Aishu si chce adoptovať jeden mladý pár. Ako to všetko dopadlo, sa dozviete, keď si prečítate túto knižku.

Nikoleta Vajkúnyová, 7. ročník

backNaspäť