Streda, 20 Marec 2024 21:59

Návšteva knižnice v Piešťanoch

Pri príležitosti Mesiaca knihy sa dňa 15. marca 2024 deti z materskej školy, prváci a druháci, zúčastnili bábkového divadelného predstavenia v Mestskej knižnici v Piešťanoch. Divadelné predstavenie bolo o tom, že niekedy sa vďaka mlieku nielen žalúdok, ale aj zlé na dobré obráti.

Návšteva knižnice v Piešťanoch

Rozprávka sa volala RozKrávka a v knižnici nám ju zahrali bábkoherci z divadla PIKI. Vedeli ste o tom, že v rozprávkovom svete žijú okrem troch kozliatok a troch prasiatok aj tri teliatka? Myslím, že nie. My sme sa však takejto rozprávky zúčastnili.

Návšteva knižnice v PiešťanochNávšteva knižnice v Piešťanoch

Dozvedeli sme sa, kto zachránil kozliatka z vlkovho brucha, alebo aj kto pomohol prasiatku postaviť pevný murovaný domček. Veselými pesničkami, ktoré zneli počas rozprávky, sa stal celý príbeh pútavejším.