mod_vvisit_counterDnes1966

EXPERT
geniality show

Expert geniality show logo

28. novembra 2023 sa uskutočnil 16. ročník celoslovenskej vedomostnej súťaže pre žiakov 5. – 9. ročníka ZŠ. Z našej školy sa do súťaže zapojilo 11 žiakov – 5 piatakov, 4 šiestaci a 3 ôsmaci. Najlepšie výsledky dosiahli nasledovní žiaci:

Běla Halašová (6. ročník) súťažila v témach Ako funguje svet a Päť jazykov kultúry. V téme Päť jazykov kultúry získala titul TOP EXPERT (umiestnila sa v prvej štvrtine výsledkovej listiny). Celkovo obsadila v konkurencii 1472 šiestakov 69. miesto.

Eliška Illová (5. ročník) získala titul TOP EXPERT v témach Ako funguje svet a Päť jazykov kultúry a obsadila v celkovom poradí 7. miesto (1775 súťažiacich).

Patrik Pilát (5. ročník) získal titul TOP EXPERT v témach Ako funguje svet a Päť jazykov kultúry a obsadil v celkovom poradí 28. miesto (1775 súťažiacich).