mod_vvisit_counterDnes1976
Štvrtok, 06 Júl 2023 13:58

Rozlúčka s deviatakmi

Desať mesiacov školského roka 2022/2023 ubehlo ako voda, a tak sme sa 30.6.2023 stretli v telocvični našej školy, aby sme ho slávnostne ukončili. Po odznení hymny SR, úvodnej básne a príhovoru pána riaditeľa nasledovalo oceňovanie najúspešnejších žiakov školy a predškolákov – budúcich prvákov, ktorí si pre nás pripravili veľmi milý kultúrny program. Prítomným sa prihovoril aj starosta obce a potom už nastala chvíľa určená našim najstarším – deviatakom.

Rozlúčka s deviatakmi a slávnostné ukončenie šk.roku 2022/23 Rozlúčka s deviatakmi a slávnostné ukončenie šk.roku 2022/23
+ 64 ďalších fotografií k stianutiu tu >>>>>

Z reproduktorov znela melódia dojímavej piesne a oni vchádzali do telocvične s vážnymi výrazmi na tvárach. Určite mysleli na to isté, ako my, ich učitelia, rodičia a mladší spolužiaci. Čo všetko spolu s nami zažili a že tento deň je posledným, kedy sa všetci takto spolu stretávame. Slávnostným príhovorom, básňami a kyticami kvetov sa poďakovali učiteľom za čas, ktorý im venovali a za všetko, čo ich naučili. Nejednému prítomnému sa v očiach zaleskla slza, ale čoskoro, pri pozeraní prezentácie spomienkových fotografií z deviatich rokov spoločného školského života, ju vystriedal široký úsmev.

Dovidenia, milí deviataci! Boli ste, ako to potvrdil aj pán riaditeľ, jednou z „najvydarenejších“ tried. Slušní, úctiví a vždy ochotní pomôcť. Veríme, že vám tieto vlastnosti zostanú aj do budúcna. Veľa šťastia na stredných školách!