logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes276
mod_vvisit_counterVčera510
mod_vvisit_counterTento týždeň1533
mod_vvisit_counterTento mesiac14873
mod_vvisit_counterVšetky2340143
Napísal užívateľ Administrator   
Piatok, 26 Máj 2023 20:26

Kuchyňa starých materí

Máte chuť zabaviť svoje deti? Pripraviť im zaujímavé aktivity? Túžite ich niečo naučiť hravo a v pohodlí domova? Dáme Vám jednoduchú radu. Pustite ich na chvíľku do svojej kuchyne. Zabudnite na neporiadok, ktorý po sebe nechajú a vyberte im múku, vodu, soľ, lekvár či slaninku a my Vám zaručujeme, že sa veľmi dobre pobavia a ešte sa aj niečo naučia.

Neveríte? Tak „kuk“ do našej galérie a presvedčte sa, čo sme zažili na Gazdovskom dvore v Turej Lúke. Varili sme, spievali, rozprávali sa a veľmi dobre sme sa zabávali. To zažili druháci a tretiaci z našej školy.

Kychyňa starých materíKychyňa starých materíKychyňa starých materíKychyňa starých materíKychyňa starých materíKychyňa starých materíKychyňa starých materíKychyňa starých materíKychyňa starých materíKychyňa starých materíKychyňa starých materíKychyňa starých materíKychyňa starých materíKychyňa starých materíKychyňa starých materíKychyňa starých materíKychyňa starých materí

p. uč. Vydarená


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2023 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!