logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes230
mod_vvisit_counterVčera325
mod_vvisit_counterTento týždeň1203
mod_vvisit_counterTento mesiac1532
mod_vvisit_counterVšetky1951324
Napísal užívateľ Administrator   
Nedeľa, 21 Február 2021 10:32

Vážení rodičia!

Vzhľadom na väščie množstvo pozitívnych výsledkov testovania zamestnancov a po dohode so zriaďovateľom školy a RÚVZ Trenčín Vám oznamujem, že v termíne 22.2. - 26.2.2021 budú všetky prevádzky školy zatvorené.

Ospravedlňujem sa za vzniknuté problémy, snažíme sa však zamedziť šíreniu ochorenia a ochrániť zdravie Vašich detí a ostatných zamestnancov. Nakoľko máme 11 zamestnancov v karanténe, nie je možné zabezpečiť plnohodnotný vyučovací proces.

Otvorenie školských prevádzok plánujeme dňa 1.3.2021 po ukončení karantény zamestnancov. Naďalej budeme sledovať vývoj a budeme sa riadiť pokynmy RÚVZ.
Výuka bude prebiehať dištančne na 1. a 2. stupni podľa aktuálneho zdravotného stavu učiteľov.


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.