logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes217
mod_vvisit_counterVčera400
mod_vvisit_counterTento týždeň1624
mod_vvisit_counterTento mesiac6585
mod_vvisit_counterVšetky1966932
Napísal užívateľ Administrator   
Utorok, 29 Jún 2021 21:09

EXPERT geniality show

Expert geniality show Expert geniality show

je celoslovenská vedomostná súťaž pre žiakov 5. – 9. ročníka ZŠ a žiakov stredných škôl. V tomto „koronovom“ školskom roku sa od nás zapojili do súťaže piataci a šiestaci, ktorí súťažili v dvoch témach – Ako funguje svet a Päť jazykov kultúry.

Najúspešnejšia z našej školy je šiestačka Terezka Kozárová, ktorá sa stala EXPERTKOU v téme Päť jazykov kultúry (obsadila 29. miesto z 980 súťažiacich) aj v téme Ako funguje svet (65. miesto). Za svoj skvelý výkon a celkové 34. miesto získala titul TOP Expert.

Druhou TOP Expertkou sa stala šiestačka Dianka Ďurišová, ktorá v obidvoch témach patrila medzi štvrtinu najlepších (získala titul EXPERT).

Z piatakov dosiahol najlepšie výsledky Maťko Mozolák, ktorý sa stal EXPERTOM v obidvoch témach. Natálka Ochodnícka a Miška Popelková (6. ročník) sa stali EXPERTKAMI v téme Päť jazykov kultúry a Sárka Halašová (5. ročník) sa stala EXPERTKOU v téme Ako funguje svet.

Ostatní naši súťažiaci získali účastnícky diplom a pero.

Mgr. Libuša Horváthová


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.