logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes196
mod_vvisit_counterVčera325
mod_vvisit_counterTento týždeň1169
mod_vvisit_counterTento mesiac1498
mod_vvisit_counterVšetky1951289
Napísal užívateľ Administrator   
Pondelok, 07 Jún 2021 21:07

Deň detí v 1. triede

Tento rok nám nebolo umožnené pre deti zorganizovať výlet či cestu rozprávkovým lesom. Táto mimoriadna situácia si vyžiadala mimoriadne riešenie. Urobili sme si Deň detí v našej prváckej triede. Počas vyučovacích hodín sme sa zabávali, smiali a taktiež súťažili vo dvojiciach. Komu sa podarilo splniť pripravenú logickú či tvorivú úlohu, dostal sladkú odmenu. Súťažné aktivity neboli jednoduché. Stavali sme stavby z kociek, súťažilo sa, kto má najlepšiu pamäť, slovnú zásobu, logické myslenie. Hry a súťaže sme ukončili pobytom na čerstvom vzduchu na školskom dvore. Bol to veľmi príjemný Deň detí.

Deň detí v 1.triede Deň detí v 1.triede
Deň detí v 1.triede Deň detí v 1.triede Vstúpte
do
fotogalérie

Tr. uč. Veronika Vydarená


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.