logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes29
mod_vvisit_counterVčera400
mod_vvisit_counterTento týždeň1877
mod_vvisit_counterTento mesiac7442
mod_vvisit_counterVšetky1931806
Napísal užívateľ Administrator   
Piatok, 30 Apríl 2021 12:14

Deň zeme

22. apríla si každoročne pripomíname Deň zeme. Ani naši žiaci na prvom stupni nezaháľali a aktívne sa zapojili do čistenia spolu s pani učiteľkami v družine. My sme sa ale chceli dozvedieť viac a preto sme si na hodine prírodovedy porozprávali, prečo tento deň vznikol a ako sa máme o našu Zem starať. Aby sme si aj naďalej pripomínali čo pre nás naša planéta znamená, vytvorili sme niekoľko krásnych diel, ktoré nám to majú pripomínať.

Deň zeme

Deň zeme Deň zeme
Deň zeme Deň zeme
Deň zeme Deň zeme
Deň zeme Deň zeme

Veď posúďte sami!

Mgr. Katarína Jarošová


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.