logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes590
mod_vvisit_counterVčera1119
mod_vvisit_counterTento týždeň590
mod_vvisit_counterTento mesiac14444
mod_vvisit_counterVšetky2657965
Napísal užívateľ Administrator   
Pondelok, 25 Marec 2024 12:48

Návšteva Mestskej knižnice v Piešťanoch

Dňa 20. 3. 2024 žiaci 3. a 4. ročníka navštívili Mestskú knižnicu v Piešťanoch pri príležitosti „mesiac marec – mesiac knihy“. Deťom bola predstavená kniha spisovateľa Romana Brata pod názvom MORDOVISKO. Vypočuli si jeden príbeh z tejto knižky s názvom Vši, ktorý dramatizovaným a pútavým čítaním veľmi deti zaujal. Po skončení príbehu mali deti hádať, či to bol ozajstný alebo vymyslený príbeh.

Keď deťom pani knihovníčka dočítala príbeh, posadali si po skupinkách k stolom a nasledovali workshopy. Kreslili, vystrihovali, lepili a vyrábali si svoje tváričky a hlavičky, a tiež sa snažili nalepenými alebo nakreslenými obrázkami vyjadriť svoje myšlienky

Návšteva knižnice  Návšteva knižniceNávšteva knižnice  Návšteva knižniceNávšteva knižniceNávšteva knižniceNávšteva knižnice  Návšteva knižnice 

Deťom sa návšteva knižnice páčila a tešia sa na podobnú akciu aj budúci rok!


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2024 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!