logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2203
mod_vvisit_counterVčera17645
mod_vvisit_counterTento týždeň37576
mod_vvisit_counterTento mesiac100000
mod_vvisit_counterVšetky3507032
Napísal užívateľ Administrator   
Štvrtok, 29 Jún 2023 15:45

Športový deň žiakov 1. stupňa

Dňa 28.6.2023 sa na ihrisku v Krajnom uskutočnil Športový deň žiakov 1. stupňa.  Na futbalovom ihrisku sme mohli vidieť súťažiť všetky deti z našej základnej školy v Krajnom. Pridali sa k nám aj deti a pani učiteľky z Kostolného, Rudníka a z Brestovca. Pre deti boli nachystané tradičné aj netradičné športové disciplíny. Mohli si vyskúšať hod kriketovou loptičkou, prekážkovú dráhu, beh na 50 metrov, balenie kufrov a veľa iných zaujímavých aktivít. Deti si mohli čas skrátiť pri kopaní jedenástok na bránu.  Nechýbalo ani malé občerstvenie.
Za pomoc pri súťažiach a prípravu jednotlivých stanovísk ďakujeme žiakom zo 7. a 8. ročníka našej školy. Boli ste skvelí!

Športový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňaŠportový deň žiakov .stupňa

Veríme, že si všetci športový deň užili a odniesli si pekný zážitok z aktivít.

Pani učiteľky z 1. stupňa Krajné


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2024 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!