mod_vvisit_counterVšetky1966928
Piatok, 25 Jún 2021 19:57

Náš úspech v súťaži KOZMIX

Deň detí sme tu už spomínali. Ten nám však okrem zábavy priniesol aj jedno prekvapenie. V tento deň sme sa zapojili do súťaže Kozmix, kde žiaci odpovedali na rôzne otázky týkajúce sa práve Dňa detí. Snaha sa nám vyplatila a naša žiačka 3. ročníka získala krásne ceny.

Úspech žiačky v súťaži

Úspech žiačky v súťaži Kozmix Úspech žiačky v súťaži Kozmix

Už teraz sa tešíme na ďalšie podobné súťaže.

Mgr. Katarína Jarošová

Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.