mod_vvisit_counterTento týždeň1900
mod_vvisit_counterVšetky1931830
Pondelok, 07 Jún 2021 20:08

Deň detí v školskom klube

1.júna patrilo slnečné popoludnie v školskom klube detí súťažiam, hrám a zábave. Nič zvláštne v našom klube. No dnes sladká cukríková bodka zakončila  krásny sviatočný deň. Každý si domov odniesol vlastnoručne vyrobenú medailu z prírodných materiálov.

Prezrite si našu >>> fotogalériu <<< z tohtoročného Dňa detí.

vychovávateľky

Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.