logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes278
mod_vvisit_counterVčera582
mod_vvisit_counterTento týždeň3004
mod_vvisit_counterTento mesiac2376
mod_vvisit_counterVšetky1816984
Napísal užívateľ Administrator   
Štvrtok, 29 Október 2020 17:17

Veľká pochvala pre Amy

Štvrtáci na hodinách prírodovedy preberajú tému VESMÍR. Žiačka Amy Myjavská vytvorila doma vo voľnom čase krásny model našej Slnečnej sústavy aj so všetkými planétami. Nielen veľkosťou, ale aj farbou sa podobajú na skutočné planéty. Pridala aj veľa informácií o teplotách planét, Slnka a iné zaujímavosti.Model slnečnej sústavy od Amy

tr. uč. Pagáčová


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2020 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.