logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes53
mod_vvisit_counterVčera491
mod_vvisit_counterTento týždeň2280
mod_vvisit_counterTento mesiac2280
mod_vvisit_counterVšetky1725965
Napísal užívateľ Administrator   
Utorok, 16 Apríl 2019 18:48

Okresné kolo MO

Logo matematickej olympiády


9. apríla 2019 sa uskutočnilo v Centre voľného času v Myjave okresné kolo 68.ročníka Matematickej olympiády. Našu školu reprezentovali dve žiačky 7. ročníka – Adelka Babincová a Svetlanka Oružinská, ktoré postúpili zo školského kola. O tom, že už školské kolo bolo náročné, svedčí fakt, že do okresného kola z celého myjavského okresu v kategórii 6. až 8 ročník postúpili len naše dve žiačky a jeden žiak myjavského gymnázia.
V okresnom kole žiaci riešili tri úlohy po dobu 120 minút. Za každú úlohu mohli získať 0 - 6 bodov. Úspešným riešiteľom okresného kola je žiak, ktorý získa 9 a viac bodov. Našim dievčatám sa to podarilo a víťazkou okresného kola sa stala Adelka Babincová, ktorá zvíťazila rozdielom jedného bodu (tak ako minulý rok!) pred Svetlankou Oružinskou.

Blahoželáme!


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2020 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.