logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1057
mod_vvisit_counterVčera11226
mod_vvisit_counterTento týždeň1057
mod_vvisit_counterTento mesiac100000
mod_vvisit_counterVšetky2926105
Napísal užívateľ Administrator   
Štvrtok, 09 Máj 2024 08:11

Zážitkové učenie
Dopravné ihrisko

V pondelok 6. mája si deti z materskej škôlky a žiaci z prvého stupňa našej školy pobalili batôžky a ich kroky smerovali za dobrodružstvom. Spolu s pani učiteľkami nasadli na autobus s cieľovou zastávkou DOPRAVNÉ IHRISKO VRBOVÉ. Tu na nás čakali inštruktori z autoškoly. Mali pre nás pripravenú teoretickú časť. Na nej deti spoznávali dopravné značky, riešili rôzne dopravné situácie, určovali, kto komu dáva prednosť v jazde.

Dopravné ihrisko Vrbové Dopravné ihrisko Vrbové Dopravné ihrisko Vrbové
 Dopravné ihrisko Vrbové Dopravné ihrisko Vrbové Dopravné ihrisko Vrbové
 Dopravné ihrisko Vrbové Dopravné ihrisko Vrbové Dopravné ihrisko Vrbové
Dopravné ihrisko Vrbové Dopravné ihrisko Vrbové Dopravné ihrisko Vrbové

 Všetky tieto vedomosti si následne vyskúšali na dopravnom ihrisku v praxi. Jazdili na bicykloch i motokárach. Museli sledovať dopravné značenie i semafory. Nechýbali ani chodci. Odchádzali sme s úžasnými zážitkami, ale hlavne s veľmi praktickými radami ako sa bezpečne správať na cestách.

Pani učiteľky  1. stupňa a MŠ


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2024 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!