logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes263
mod_vvisit_counterVčera923
mod_vvisit_counterTento týždeň263
mod_vvisit_counterTento mesiac33432
mod_vvisit_counterVšetky2607570
Napísal užívateľ Administrator   
Streda, 06 December 2023 21:36

Relaxačný kútik

V školskom roku 2022/2023 sa inkluzívnemu tímu v našej škole podarilo vybudovať relaxačný kútik. Nachádza sa na treťom poschodí v priestoroch školského špeciálneho pedagóga a asistentov učiteľa. Je to upokojujúci a príjemný priestor, do ktorého deti môžu kedykoľvek vstúpiť bez ohľadu na to, aký deň práve prežívajú. Tu majú možnosť premýšľať nad svojimi pocitmi, môžu upokojiť svoje telo, oddychovať a opäť načerpávať sily.

Relaxačný kútik Relaxačný kútik Relaxačný kútik

Priestor je prispôsobený tak, aby slúžil aj na prácu s jednotlivcami i menšími skupinami žiakov. Vzdelávanie tak môže prebiehať v atraktívnom a pokojnom prostredí súčasne. Naša vďaka patrí vedeniu školy, ktoré podporilo túto myšlienku. Taktiež chceme poďakovať firme Molitex z Krajného, ktorá sa sponzorsky podieľala na dodaní materiálu na strom. V neposlednom rade ďakujeme aj pani Denise Kmeťovej, ktorá ušila na strom jedinečné listy.

Inkluzívny tím Základnej školy s materskou školou Krajné


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2024 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!