logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2028
mod_vvisit_counterVčera17645
mod_vvisit_counterTento týždeň37401
mod_vvisit_counterTento mesiac100000
mod_vvisit_counterVšetky3506857
Napísal užívateľ Administrator   
Štvrtok, 06 Júl 2023 13:58

Rozlúčka s deviatakmi

Desať mesiacov školského roka 2022/2023 ubehlo ako voda, a tak sme sa 30.6.2023 stretli v telocvični našej školy, aby sme ho slávnostne ukončili. Po odznení hymny SR, úvodnej básne a príhovoru pána riaditeľa nasledovalo oceňovanie najúspešnejších žiakov školy a predškolákov – budúcich prvákov, ktorí si pre nás pripravili veľmi milý kultúrny program. Prítomným sa prihovoril aj starosta obce a potom už nastala chvíľa určená našim najstarším – deviatakom.

Rozlúčka s deviatakmi a slávnostné ukončenie šk.roku 2022/23 Rozlúčka s deviatakmi a slávnostné ukončenie šk.roku 2022/23
Rozlúčka s deviatakmi a slávnostné ukončenie šk.roku 2022/23 Rozlúčka s deviatakmi a slávnostné ukončenie šk.roku 2022/23
Rozlúčka s deviatakmi a slávnostné ukončenie šk.roku 2022/23 Rozlúčka s deviatakmi a slávnostné ukončenie šk.roku 2022/23
+ 64 ďalších fotografií k stianutiu tu >>>>>

Z reproduktorov znela melódia dojímavej piesne a oni vchádzali do telocvične s vážnymi výrazmi na tvárach. Určite mysleli na to isté, ako my, ich učitelia, rodičia a mladší spolužiaci. Čo všetko spolu s nami zažili a že tento deň je posledným, kedy sa všetci takto spolu stretávame. Slávnostným príhovorom, básňami a kyticami kvetov sa poďakovali učiteľom za čas, ktorý im venovali a za všetko, čo ich naučili. Nejednému prítomnému sa v očiach zaleskla slza, ale čoskoro, pri pozeraní prezentácie spomienkových fotografií z deviatich rokov spoločného školského života, ju vystriedal široký úsmev.

Dovidenia, milí deviataci! Boli ste, ako to potvrdil aj pán riaditeľ, jednou z „najvydarenejších“ tried. Slušní, úctiví a vždy ochotní pomôcť. Veríme, že vám tieto vlastnosti zostanú aj do budúcna. Veľa šťastia na stredných školách!


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2024 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!